Kraśnickie Towarzystwo Edukacyjne

Nasza szkoła istnieje od 1991 roku, w jej skład wchodzą: Społeczna Szkoła Podstawowa, Społeczne Gimnazjum i Społeczne Liceum Ogólnokształcące.

Informacje o projekcie

Kraśnickie Towarzystwo Edukacyjne rozpoczęło 4 stycznia 2010 roku realizację projektu „Zajęcia pozalekcyjne szansą rozwoju”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych. Projekt zakłada realizację zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, informatyki i plastyki dla uczniów tych szkół.

Strona główna | Informacje o projekcie | Aktualności | Galeria | Linki | Kontakt |

2010-2018 © Szkoła Społeczna w Kraśniku • design by: FREE DOTS DESIGNGEDI